Agrifair - jeřáby, navijáky, kladkostroje, manipulační technika

Středisko manipulační techniky vzniklo v roce 1994, na trhu zastupujeme exluzivně firmy PFAFF-silberblau, Bertolotti S.p.A. Zephir SpA. Hegenscheidt MFD. U nás najdete ten nejširší sortiment zdvihacího zařízení, manipulační techniky, upínacích pásů, kladkostroje, navijáky, jeřáby, paletové vozíky. To vše pod jednou střechou a k tomu velmi dobrý servis. Přesvědčte se sami.... Specializujeme se na velké investiční celky " dodávky manipulační techniky na klíč."

jeřáby, navijáky, kladkostroje, manipulační technika

Významní zákazníci

Jsme rodinná firma, která se na českém trhu pohybuje již 19 let.

Posledním výsledkem bylo vybudování Systému managementu jakosti v rozsahu požadavků
Naše společnost získala novou certifikaci managementu jakosti  kvality IS0 9001:2008.Z výsledků auditu pro QMS vyplývá , že díky velmi dobré znalosti praktických parametrů kvality poskytovaných služeb , jde o efektivně fungující model systému managementu kvality. Základem je vysoká odborná erudovanost pracovníků společnosti. V souvislosti s novou certifikací ISO 9001:2008 budeme využívat nové logo od společnosti 3EC International.

 

Jsme exkluzivními partnery německé společnosti : PFAFF Silberblau GmbH – zdvihací a lineární mechanismy, kolejová a manipulační technika, společnosti  Zagro GmbH – posunovací zařízení kolejových vozidel do 600t a Braun Jura Power GmbH – vázací a upínací prostředky. 

Zúčastnili jsme se  5 výběrových řízení, z nichž 4 jsme nakonec vyhráli a úspěšně zrealizovali, jednalo se o kompletní dodávku manipulační techniky na klíč , technologie do nových výrobních hal
Škody Transportation s.r.o..

 

Mezi naše nejvýznamnější partnery patří:

 


Posunovací zařízení ZAGRO  

  • Lovochemie
  • Škoda Transportation
  • ČKD Vagónka
  • PMDP
  • ŽP Eko Qelet
  • Dopravní podniky hl. m. Prahy
  • Česká pošta
  • U.S. Steel Košice

 

nástěnné otočné jeřáby, sloupové a portálové

jeřáby a kladkostroje

 

Zvedací stoly

 

 

Navijáky

 

 

Lineární a vřetenové pohony

 

 

Vázací, upínací a uchopovací prostředky

 

Ing. Radek Kucharik
GSM:+420  606 139 099

radekkucharik@seznam.cz

Nenašli jste, co jste hledali?

Využijte poptávkový formulář!

iso