Agrifair - Manipulační technika | zdvihací zařízení | jeřáby | navijáky |

Středisko manipulační techniky vzniklo v roce 1994, na trhu zastupujeme exluzivně firmy PFAFF-silberblau, Bertolotti S.p.A. a další  . U nás najdete ten nejširší sortiment zdvihacího zařízení, manipulační techniky, upínacích pásů, kladkostroje, navijáky, jeřáby, paletové vozíky. To vše pod jednou střechou a k tomu velmi dobrý servis. Přesvědčte se sami.... Specializujeme se na velké investiční celky " dodávky manipulační techniky na klíč."

 • Montáž jeřábu GSX

  20.3.2014

  Montáž sloupového jeřábu GSX, který bude pracovat ve firmě zabývající se povrchovou úpravou kovů. Jeřáb typu GSX a nosnosti 200 kg, byl montován na stávající podlahu pomocí roznášecí desky, vyložení 3 m a celková stavební výška také 3 m. Více o jeřábech GSX

  zde..Kladkostroj CPVF (Sinato) byl vybaven 2-rychlostním pojezdem i zdvihem. Více o kladkostroji CPVF

  zde

  .

 • Předání sloupového otočného jeřábu od Pfaffsilberblau

  27.11.2012

  V minulém týdnu došlo k předání sloupového jeřábu, který byl naší firmou montován v čistírně odpadních vod v obci Nové Sedlo u Karlových Varů. Sloupový jeřáb byl ukotven na námi navržený specifický kotvící systém, jelikož je jeřáb umístěn na křížení stěn bazénů. Nosnost jeřábu je 1600 kg a jeho součástí je elektrický kladkostroj CPVF (SINATO) s elektrickým pojezdem. Rádius otáčení jeřábu je 270° a má sloužit pro manipulaci s čistícími filtry, které se budou pomocí jeřábu přesunovat z čistícího bazénu do regeneračního bazénu.

iso