Agrifair - Novinky

Novinky

Premiový partner CMCO

31. 05. 2019

od poloviny roku 2018 jsme oficiálním servisním střediskem Columbus McKinnon v ČR. Naše společnost byla pověřena vykonáváním pozáručního servisu zdvihacích zařízení koncernu Columbus McKinnon tedy zařízení značek Yale Hoisting Equipments a Pfaff-Silberblau GmbH. Jsme také výhradním dodavatelem náhradních dílů uvedených značek. V lednu 2019 jsme se také stali prémiovým dodavatelem společnosti Columbus McKinnon. https://www.prochazka-mp.cz/premiovy-partner-cmco/

více o novince

Dodávka nůžkové zvedací plošiny

31. 05. 2019Naše společnost v březnu dodala zdvihací nůžkovou plošinu do provozu společnosti Steinhauser s.r.o. Nůžková plošina je dimenzována na 3000 kg, vybavena ochrannou roletou a rozměr platformy je 2500×2000 mm.

více o novince

Dodávka sloupových jeřábů pro společnost v Moravskoslezském kraji

31. 05. 2019Pro zákazníka z Moravskoslezského kraje jsme realizovali dodávku dvou sloupových otočných jeřábů TK-S s vyložením 270°. Jeden jeřáb byl dodán s nosností 500kg a druhý s nosností 1000 kg.

více o novince

Zvedací adaptéry SIEMENS VECTRON

25. 04. 2019

Zvedací adaptéry na SIEMENS Vectron – dodáváme na přání jako doplněk pro nakolejování s nakolejovací soupravou HEGENSCHEIDT – MFD”. Více na našem novém webu s produkty nakolejovací zažízení HEGENSCHEIDT MFD.

více o novince

Pozvánka na veletrh Czech RailDays 2019

25. 04. 2019

Zveme všechny naše zákazníky a partnery na Mezinárodní železniční veletrh v Ostravě Czech Raildays 2019. Tento veletrh proběhne ve dnech 11. – 13. 6. 2019. Najdete nás již tradičně na kolejích na volné plochy D. Letos budeme mít opět premiéru, a to evropskou: Hegenscheidt – MFD uvádí na trh novou generaci nakolejovacího zařízení z lehkých kovů. Toto nakolejovací zařízení přinese inovace především v oblasti bezpečnosti práce a komfortu obsluhy. Na našem stánku najdete samozřejmě i posunovací zařízení ZEPHIR, na kterém se jako obvykle budete moci svézt a další zajímavosti z oblasti manipulace s kolejovou technikou. Těšíme se na vaši návštěvu! Team kolejové techniky Procházka MP s.r.o.

více o novince

Nakolejovací zařízení Hegenscheidt MFD

25. 04. 201913. 04. 2018 předala firma Procházka MP s.r.o. nakolejovací zařízení jako součást dodávky tramvají 18 T. Předání proběhlo v tureckém Eskisehiru. Jedná se o nakolejovací zařízení HEGENSCHEIDT-MFD s kompaktní jednotkou, která umožňuje nakolejení i tramvají s nízkou světlou výškou (obrázek).

více o novince

Pozvánka na veletrh Czech RailDays 2019

25. 04. 2019Zveme všechny naše zákazníky a partnery na Mezinárodní železniční veletrh v Ostravě Czech Raildays 2019. Tento veletrh proběhne ve dnech 11. – 13. 6. 2019. Najdete nás již tradičně na kolejích na volné plochy D. Letos budeme mít opět premiéru, a to evropskou: Hegenscheidt – MFD uvádí na trh novou generaci nakolejovacího zařízení z lehkých kovů.

více o novince

Montáž jeřábu GSX

20. 03. 2014

Montáž sloupového jeřábu GSX, který bude pracovat ve firmě zabývající se povrchovou úpravou kovů. Jeřáb typu GSX a nosnosti 200 kg, byl montován na stávající podlahu pomocí roznášecí desky, vyložení 3 m a celková stavební výška také 3 m. Více o jeřábech GSX

zde..Kladkostroj CPVF (Sinato) byl vybaven 2-rychlostním pojezdem i zdvihem. Více o kladkostroji CPVF

zde

.

více o novince

Nakolejovací zařízení Hegenscheidt

12. 10. 2012

Rozšířili jsme náš sortiment o nakolejovací zařízení Hegenscheidt MDF , které slouží k vyproštování kolejových vozidel.

více o novince

Novinka v ČR posunovací zařízení pro kolejová vozidla od Zephir S.p.a.

27. 11. 2012

Elektrické posunovací zařízení Crab pro kolejová vozidla. Slouží k posunu kolejových vozidel o nosnosti od 100-1000 tun, tažná síla se pohybuje podle typu od 5kN - 50kN , posunovací zařízení Crab je vybaveno pomocí elektricky ovládaného kabelu s dálkovým ovladačem, manipulaci s elektrickým posunovacím zařízením zvládne jedna pracovní síla, elektrické posunovací zařízení je lehké a kompaktní , bezhlučné elektrické posunovací zařízení je schopno rychle přesunout kolejová vozidla do hal , dep,  nezatěžuje prostředí emisemi, využití z užšších vnitřních prostorech. Více info na www.zephir.cz.

více o novince

Získali jsme exkluzivitu od společnosti Zephir s.p.a.

27. 11. 2012

Naše společnost se nedávno stala výhradním distributorem společnosti Zephir s.p.a. Jsme oficiální prodejci pro český a slovenský trh. Společnost Zephir s.p.a. Rail Road Shutting Lokomotives, se zabývá výrobou posunovacích zařízení pro kolejová vozidla. Na český trh se dostala vynikající firma , která se pyšní kvalitou a precizností při výrobě elektrických posunovacích zařízení pro kolejová vozidla.

více o novince

Předání sloupového otočného jeřábu od Pfaffsilberblau

27. 11. 2012

V minulém týdnu došlo k předání sloupového jeřábu, který byl naší firmou montován v čistírně odpadních vod v obci Nové Sedlo u Karlových Varů. Sloupový jeřáb byl ukotven na námi navržený specifický kotvící systém, jelikož je jeřáb umístěn na křížení stěn bazénů. Nosnost jeřábu je 1600 kg a jeho součástí je elektrický kladkostroj CPVF (SINATO) s elektrickým pojezdem. Rádius otáčení jeřábu je 270° a má sloužit pro manipulaci s čistícími filtry, které se budou pomocí jeřábu přesunovat z čistícího bazénu do regeneračního bazénu.

více o novince

Nabídka posunovacích zařízení Zephir

27. 11. 2012

Nově nabízíme k prodeji posunovací zařízení pro kolejová vozidla Crab a Lok. Elektrické posunovací zařízení Crab slouží pro posun kolejových vozidel až do 1000t. Motorové posunovací zařízení Lok - průmyslový tahač, slouží pro posun kolejových vozidel až do 5000t, plně nahradí lokomotivu o hmotnosti až do 100t. Všechna posunovací zařízení vyrábí  společnost Zephir S.p. a. Posunovací zařízení Zephir S.p.a. představují převratnou novinku v posunu kolejových vozidel a kolejových souprav. Jako jediná firma v ČR nabízíme k prodeji tyto velmi inteligentní elektrická posunovací zařízení Crab , která jsou vybavena dálkovým ovladačem a obsluhu hravě zvládne jeden člověk. Jsou téměř bezhlučné a nezatěžují prostředí emisemi. Neváhejte a kontaktujte nás.

více o novince

Stěhujeme se do nového firemního střediska

16. 09. 2010

Vážení zákazníci, od pátku 17.9.2010 do pondělí 20.9.2010, se budeme stěhovat do našeho nového firemního střediska ve Stodě, na ulici Stříbrská 854. Naše nové firemní středisko se nachází na ploše  přes 9.000m2 nabídne Vám, našim zákazníkům, velkorysé prodejní prostory i servisní zázemí a našim zaměstnancům zase příjemné pracovní prostředí pro to, aby Vás opět s úsměvem a v pohodě obsloužili. Během těchto dnů nebudou fungovat pevné linky, konkaktujte nás prosím tedy na mobilní telefony.

Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás, v našem novém firemním  středisku.

Team společnosti AGRI FAIRs.r.o.

více o novince

Akční nabídka na sklápěcí přívěsy Fliegl

13. 09. 2010

Středisko zemědělská technika Fliegl, pro vás připravilo akční nabídku na sklápěcí přívěsy Fliegl, v nabídce jsou sklápěcí přívěsy jednonápravové a přívěsy  dvounápravové. Za akční ceny můžete nakoupit i kejdovací vozy "Starr" jednonápravové a dvounápravové. Neváhejte, akce platí do vyprodání zásob.

akční nabídka zemědělské techniky Fliegl ( proklikněte tento odkaz)
 

 

více o novince

Mezinárodní veletrh dopravních technologií Innotrans 2010 v Berlíně

08. 09. 2010

Naše středisko manipulační techniky se zůčastní veletrhu Innotrans 2010 v Berlíně, v termínu od  21.9.2010-24.9.2010. Na této prezentaci můžete shlédnout veškeré kolejové systémy a jiné komponenty pro kolejovou techniku od největšího výrobce manipulační techniky
Pfaff -silberblau
GmbH. Najdete nás v hale 1.2.b, stánek číslo 129. Srdečně všechny zveme. Přijdte, těšíme se na Vás.
 

více o novince

Kombinované dávkovací zařízení Fliegl pro bioplynové stanice

03. 09. 2010

Výkonné kombinované vstupní dávkovací zařízení Fliegl Steel/Pro/polyPro zpracovává nejen kukuřici , travní siláž, také celé plodiny na siláž (GPS) i suroviny s vysokým podílem pevných hnojiv, dřevní štěpky, atd. Koncepcně vychází z vyhrnovacích návěsů Fliegl, které využívají výtlačné čelo a posuvnou podlahu. Celé zařízení je umístěno na tenzometrech, což umožňuje přesné nastavení množství dávkovaného materiálu do fermentoru. Stěny a podlaha jsou provedeny z polyethylenu, který je odolný vůči silážním šťávám.
Nový typ dávkovacího zařízení Fliegl,  nahrazuje vertikální odebírací šneky jedním robustním míchacím šnekem umístěným v půlkruhové kovové násypce. Jedná se o kombinaci dávkovače Fliegl PolyPro a zařízení firmy Mayer Siloking s vertikálním míchacím šnekem. Tato konstrukce zaručuje dokonalé promíchání více druhů surovin a zpracování i velkého podílu senáže nebo slamnaté chlévské mrvy. Tento typ dávkovacího zařízení je zatím instalován na námi realizovaných bioplynových elektrárnách v Moravské Třebové, Ždírci u Jihlavy a ve Všerubech u Kdyně.Video, jak pracuje kombinované  vstupní dávkovací zařízení Fliegl.( ke stažení zde, proklikněte tento odkaz).

více o novince

Fliegl představuje nový ASW Stone nákladní přívěs

27. 08. 2010

Tento nákladní přívěs ASW Stone je určen pro práci v podzemí. využití při odvozu suti ze staveb, pro práci s komunálními odpady, pro převoz hlíny , písku a sypkého materiálu. Díky speciálnímu vytlačnému systému , nedochází ke zvedání korby, ale materiál je vytlačen ven. Prohlédněte si video, kde je tento nákladní příves ASW Stone zachycen v praxi.


 

Video s ukázkami, jak pracuje ASW Stone nákladní přívěs (proklikněte tento odkaz)

Prospekt s technickými informacemi ke stažení zde (formát  pdf.)

více o novince

Zemědělská technika Fliegl na veletrhu Země Živitelka 2010

23. 08. 2010

Dovolujeme si Vás pozvat na veletrh zemědělské techniky Země Živitelka 2010, který se koná  od 26.8.-31.8. 2010 v Českých Budějovicích . Prezentovat zde budeme zemědělskou techniku Fliegl, návěsy s výtlačným čelem GIGANT a třístranné sklápěče. Jako novinka bude představen traktor CHALLENGER. Na naší prezentaci můžete také shlédnout technologii Hochreiter  pro bioplynové stanice. Těšíme se na Vás. Najdete nás na volné ploše č. 116.
 

  

 

 

 

více o novince

Bioplynové stanice AGRI FAIR na veletrhu Země Živitelka 2010

23. 08. 2010

Středisko bioplynové stanice AGRI FAIR s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na tradiční veletrh Země Živitelka 2010, který se koná od 26.8.-31.8.2010 v Českých Budějovicích. Kromě zemědělské techniky Fliegl můžete na naší prezentaci shlédnout technologii Hochreiter pro bioplynové stanice. Naše společnost realizuje výstavbu již 14. bioplynové stanice na " klíč " po celé České Republice. V rámci výstavby bioplynové stanice nabízíme  poradenství, výpočet předběžných cenových kalkulací pro realizaci výstavby bioplynové stanice, sestavení projektu a pomoc při spolufinancování od EU, kompletní ingeniering. Záruční a pozáruční servis na technologii a biologii bioplynové stanice. Těšíme se na Vás. Najdete nás na volné ploše č. 116.
 


 

 

Konečná podoba bioplynové stanice v Deštné

Konečná podoba bioplynové stanice ve Vejprnicích. Zahájen 100% provoz

 


více o novince

Projekty manipulační techniky na klíč

22. 08. 2010

Naše středisko manipulační techniky Pfaff-silberblau se specializuje na velké investiční celky v oblasti dodávek manipulační techniky. Realizujeme tzv. " projekty na klíč ". Jsme schopni navrhnout ideální řešení nových výrobních hal s manipulačí technikou Pfaff- silberblau, či rekonstrukci stávajících prostor pro vybavení novou manipulační technikou Pfaff-silberblau.
Nabízíme rozkreslení situačních plánů dle navrhovaných parametrů nových technologíí a následně kompletní zajištění realizace celé akce , včetně stavební připravenosti. čerpáme z našich bohatých zkušeností. Tvoříme silný tým v oblasti manipulační techniky. Neváhejte a konkaktujte nás www.zdvihaci-zarizeni.cz . Jsme partnerem společnosti Pfaff-silberblau, která patří na  trhu mezi největší výrobce manipulační techniky v celé Evropě.

 

více o novince

15% sleva na manipulační techniku Pfaff- silberblau

20. 08. 2010

Naše středisko manipulační technika  pro Vás připravilo výjimečnou akci pod názvem : "Prodloužené prázdniny v manipulační technice". Potřebujete vybavit sklad, výrobnu, novou halu manipulační technikou , či obnovit stávající park manipulační techniky,  obratte se na profesionály a kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří se Vám budou obratem věnovat. Nabízíme 15% slevu na sloupové otočné jeřáby , elektrické kladkostroje , paletizační vozíky, zvedací stoly a elektrické lanové navijáky.  Jsme partnery významné společnosti
Pfaff -silberblau GmbH  , který patří mezi top výrobce  v oblasti manipulační techniky po celé  Evropě. Slevová a
kce trvá do konce září 2010.

Akční nabídka manipulační techniky ( ke stažení zde v pdf.)

 


 

 

 
 

 

 

 

více o novince

Vše o bioplynových stanicích nově i na CD

09. 08. 2010

Tento CD-rom si klade za cíl přiblížit základní informace o plynovém hospodářství bioplynových stanic. Po stručném seznámení se vznikem a využitím bioplynu, po vymezení jednotlivých termínů se největší část publikace věnuje plynové části bioplynových stanic. Patří sem stručné shrnutí zásad pro navrhování, upozornění a odkazy na průběh zřízení bioplynové stanice od projektové dokumentace až po zásady uvádění do provozu, zásady požární ochrany a bezpečnost práce. Popis jednotlivých součástí technických zařízení, která bioplynová stanice potřebuje k bezproblémovému provozu, je doplněn o údaje, které musí konkrétní zařízení splňovat. Jednotlivé kapitoly jsou podloženy danými právními předpisy, podle kterých je nutné se řídit.Na tato bioplynová zařízení jsou kladeny vysoké bezpečnostní nároky, stejně jako na jiná plynová zařízení. Tato technická příručka je určena všem zájemcům o rozvíjející se obor bioplynu, především pak investorům, projektantům a provozovatelům bioplynových stanic. Informace zde obsažené budou prospěšné i dodavatelům technologií, státním schvalovacím a kontrolním orgánům a samozřejmě i široké veřejnosti.Při zpracování textů vycházeli autoři ze závazných technických předpisů pro plynová zařízení, odborných textů a konzultací s odborníky, mezi jimiž byl také náš tým ze střediska bioplynové elektrárny AGRI FAIR s.r.o. Objednat si můžete  v edici www.gasinfo.cz , marketing@gasinfo.cz pí. Daoudová.

 

více o novince

Patkové zvedáky od AGRI FAIR s.r.o budou sloužit dopravnímu podniku města Prahy

09. 08. 2010

V červnu letošního roku jsme dokončili významnou zakázku v oblasti zdvihací techniky realizovanou pro Dopravní Podnik hlavního města Prahy. Jednalo se o dodávku 12 ks sloupových patkových zvedáků ustavených na kolejové pojezdové dráze do tramvajové vozovny na Pankráci. Součástí této zakázky byla nejen dodávka těchto sloupových zvedáků, ale rovněž kompletní rekonstrukce stávajícího pracoviště, která se sestávala z vybudování základů, upevnění podpěrných konzol pod koleje a kompletní instalace nového kolejnicového systému.

 

 

více o novince

Ekologické vodohospodářské stavby

29. 07. 2010

V rámci programu Ekologické stavby, který běží souběžně pod střediskem bioplynové elektrárny AGRI FAIR s.r.o., zajištujeme vodohospodářské a dopravní stavby. Provádíme odbahnění a opravy rybníků, revitalizaci toků. Výstavba a opravy lesních a polních cest a místních komunikací. Ekologické stavby -výstavba skládek, sanace území, kanalizace, čistírny odpadních vod, rekonstrukce hospodářských budov.Povodňové opravy a úpravy řek.

více o novince

Ekologické vodohospodářské stavby

29. 07. 2010

V rámci programu Ekologické stavby, který běží souběžně pod střediskem bioplynové elektrárny AGRI FAIR s.r.o., zajištujeme vodohospodářské a dopravní stavby. Provádíme odbahnění a opravy rybníků, revitalizaci toků. Výstavba a opravy lesních a polních cest a místních komunikací. Ekologické stavby -výstavba skládek, sanace území, kanalizace, čistírny odpadních vod, rekonstrukce hospodářských budov.Povodňové opravy a úpravy řek.

 

více o novince

Jádrové vrtání betonu

29. 07. 2010

Naše společnost se specializuje na jádrové vrtání a řezání betonu,železobetonu a zdiva. Vrtáme od průměru 12 mm-500 mm.Snadno ovladatelná vrtačka od Husqvarny. DM 340 má ergonomickou rukojeť, díky které se snadno přenáší. Ovládací prvky jsou navrženy a umístěny tak, aby ještě více vyzdvihly ergonomii a usnadnily vrtání a nastavení.

více o novince

Získali jsme certifikát managementu kvality ISO 9001:2008

26. 07. 2010

Naše společnost získala novou certifikaci  managementu  kvality IS0 9001:2008.Z výsledků auditu pro QMS vyplývá , že díky velmi dobré znalosti praktických parametrů kvality poskytovaných služeb , jde o efektivně fungující model systému managementu kvality. Základem je vysoká odborná erudovanost pracovníků společnosti. V souvislosti s novou certifikací ISO 9001:2008 budeme využívat nové logo od společnosti 3EC International.
 

více o novince

Výměna šachtových poklopů v Plzni

19. 05. 2010

Středisko kanálové poklopy se zúčastnilo vyběrového řízení, ve kterém jsme obstáli na výbornou. Začátkem května 2010 jsme začali přípravné práce pro výměnu šachtových poklopů. Jedná o  kompletní výměnu šachtových poklopů, které budou nahrazeny novými poklopy od společnosti Buderus. Výměna bude prováděna u všech nefunkčních šachtových poklopů po celé Plzni.Při práci budou použity speciální maltové směsi HEFOLIT FIX a vytrhávač kanálových poklopů pro usnadnění práce.

více o novince

Prezentace zemědělské techniky od AGRI FAIR s.r.o.

14. 06. 2010

Dne 18. 6.2010 se koná v zemědělském družstvu Staňkov akce "Polní Den", prezentace veškeré zemědělské techniky společnosti AGRI FAIR s.r.o. Na naší prezentaci můžete nalézt zemědělskou techniku Fliegl, traktory John Deere, kejdovače , mulčovače a sklápěcí vozy Fliegl . Představena bude také technologie Hochreiter, která slouží na výrobu bioplynu pro bioplynové stanice. Naše společnost realizuje výstavbu  14. bioplynové stanice v ČR s  technologií Hochreiter. Na této předváděcí akci nabízíme poradenství, výpočet předběžných cenových kalkulací pro realizaci výstavby bioplynové stanice, sestavení projektu a pomoc při spolufinancování od EU. Přijdte , těšíme se na Vás.Akce se koná v areálu zemědělského družstva Staňkov od 9 hodin.

více o novince

1 2 3 Další

iso